Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Malanów: Koncert zespołu Piersi zakończył Dni Malanowa

Dni Malanowa dobiegły końca. Za nami dwa dni pełne atrakcji sportowych i muzycznych. Imprezę zakończył zespół Piersi, który sprawił, że mieszkańcy Malanowa i okolic bawili się znakomicie. Nie zabrakło również niespodzianek dla dzieci z okazji zbliżającego się święta. 

Dzisiejszy dzień rozpoczął się mszą świętą w intencji mieszkańców gminy Malanów.


O godzinie 16.00 zainteresowani przybyli na boisko mieszczące się przy szkole, gdzie organizatorzy przygotowali wiele atrakcji muzycznych. Na scenie pojawiły się przedszkolaki z Malanowa oraz Szkoły Podstawowej w Miłaczewie. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci z Centrum Kultury i Bibilioteki Publicznej. Nie zabrakło również swojskiego klimatu, bowiem na scenie zaprezentował się zespół Tradycja.


Przed gwiazdą wieczoru wystąpiła kapela góralska Hora, która rozgrzała publiczność i rozpoczęła wyśmienitą zabawę.


Nie obyło się również bez konkurencji sportowych, podczas których można było wygrać nagrody. Dzieci świetnie bawiły się na wesołym miasteczku, gdzie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przez jakiś czas można było korzystać z oferowanych atrakcji za darmo. Dodatkowo maluchy rozbawiał animator.


Wszyscy czekali na występ gwiazdy wieczoru, którą był zespół Piersi. Znana, lubiana kapela przyciągnęła tłumy. Mieszkańcy Malanowa i okolic wspólnie bawili się przy rytmach Bałkanicy, a na koniec podziwiali pokaz sztucznych ogni.

 

 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.