Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Tur 1921 Turek wygrał z zespołem Sokół Kleczew 2-0

W dniu 27.09 drużyna Młodzika Starszego pojechała na mecz do Kleczewa, aby zawalczyć o ligowe punkty z tamtejszym Sokołem. Nasi zawodnicy przystąpili do meczu z wielkim zapałem i już w 20 sekundzie meczu mogli objąć prowadzenie. 

Adam Dzieran dośrodkował piłkę z  bocznej strony boiska  w pole karne przeciwnika, tam do piłki doszedł Kacper Chruściński lecz jego strzał obronił bramkarz gospodarzy. Mecz w pierwszej połowie był raczej wyrównany i toczył się w środkowej części boiska, lecz to drużyna Tura była bardziej konkretna w swoich atakach i stworzyła sobie dogodniejsze okazje do zdobycia bramki. Mimo to do przerwy padł bezbramkowy remis. W drugiej połowie spotkania przewaga naszej drużyny narastała z minuty na minutę. W 10 minucie drugiej połowy, po kolejnym rzucie rożnym naszej drużyny, obrońca sokoła odbił ręką piłkę zmierzającą do bramki i sędzia odgwizdał rzut karny. Do piłki podszedł Marcel Czapnik i pewnym strzałem dał prowadzenie gościom. Po bramce, drużyna Tura stwarzała sobie kolejne sytuacje do podwyższenia prowadzenia. Pięć minut przed końcem meczu, Szymon Warzych urwał się obrońcą z Kleczewa i pięknym lobem pokonał bramkarza Sokoła. Wynik taki mimo kolejnych okazji nie uległ zmianie.


Bramki:
Marcel Czapnik - rzut karny
Szymon Warzych
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.