Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Niepowtarzalny i pełen śmiechu wieczór, czyli Kabaret Paranienormalni w Turku

Pewne jest, że mieszkańcy naszego miasta kochają się śmiać. Są otwarci i chętni do wspólnej zabawy. Udowodnili to dzisiaj, tj.7 października podczas występu znanego i lubianego Kabaretu Paranienormalni. Wielkie brawa, salwy śmiechu i pozytywne nastroje. Podczas występu gości nie było nikogo, komu choć na chwilę zniknął z twarzy uśmiech.

Do Hali Widowiskowo- Sportowej mieszczącej się przy ul.Parkowej w Turku zawitały tłumy. Nie mogło być inaczej bowiem turkowianie uwielbiają się śmiać. Pozytywna atmosfera i współpraca gości z publicznością sprawiły, że wydarzenie będziemy pamiętać jeszcze bardzo długo.


Jak możemy wyczytać na stronie Kabaretu Paranienormalni „Kochamy bawić ludzi i robimy to nieprzerwanie od 2004 roku, kiedy to Igor spotkał Roberta. To właśnie wtedy w ich głowach pojawiła się myśl o stworzeniu duetu, który odmieni polską scenę rozrywkową – i tak się właśnie stało.  Z tym, że od dłuższego czasu ten duet to tak naprawdę tercet.  Nie licząc oczywiście całego szeregu kultowych postaci – Mariolki, Kryspina czy Jacka Balcerzaka”.
I tak oto Robert Motyka, Igor Kwiatkowski, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki wprawiają ludzi w dobre humory do dziś.


W Turku wystąpili z programem „Pierwiastek z trzech”. Jest to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. To właśnie tutaj łączą się nowe perypetie bohaterów znanych fanom dobrej rozrywki w całej Polsce, z zupełnie nowymi wątkami i motywami odnoszącymi się do tych najbardziej bieżących. Żadne z aktualnych społecznych tematów nie umknie Paranienormalnym. Relacje międzyludzkie, zdrowy tryb życia i sport to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Nie zabraknie tych wszystkich, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani? Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii. Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden – „Pierwiastek z trzech”.
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja