Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Złoto dla ZSR w biegach przełajowych

W piątek 6 października w Russocicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody te były równocześnie kwalifikacjami do finału wojewódzkiego.
 

Awans uzyskiwali tylko zwycięzcy. Każdy zawodnik z dziesięcioosobowej drużyny miał do pokonania dystans 1 kilometra w bardzo błotnistym terenie. Mimo ulewnego deszczu i przenikliwego zimna zawodnicy Zespołu Szkół Rolniczych spisali się na medal i to złoty medal. Prawo startu w finale wojewódzkim, który odbędzie się 12 października na poznańskiej Woli uzyskali: Konrad Tubacki, Mateusz Piłatowski, Seweryn Krygier, Kamil Orligóra, Patryk Sikora, Eliasz Szewczyński, Kamil Frątczak, Adrian Tubacki, Kacper Urbaniak, Adam Tomczyński i rezerwowy – Dominik Włodarczyk. Właśnie w takiej kolejności uczniowie biegali w Russocicach. Gratulujemy wszystkim awansu do finału wojewódzkiego. Opiekunowi – p. Marcinowi Panfilowi życzymy dalszych sukcesów w szlifowaniu lekkoatletycznych talentów
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja