Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Trampkarz Starszy wygrywa z Sokołem Kleczew

Trampkarz Starszy w szóstej kolejce zmierzył się na wyjeździe z Sokołem Kleczew. Rywale aktualnie znajdują się na ostatnim miejscu, ale początek meczu nie wskazywał na to. 

Drużyna Sokoła grała bardzo agresywnie i ciężko było Turowi stworzyć składną akcję. Dopiero w 15 min. udało się pokonać bramkarza gospodarzy, a strzelcem bramki był Eryk Domagalski. Dwie min później na listę strzelców wpisał się Paweł Rybak. Niestety przed przerwą Kleczew miał swoją szansę na zdobycie gola. W polu karnym obrońca powalił napastnika i sędzia wskazał na wapno, które zastało zamienione na bramkę 1-2.


Po przerwie nasi piłkarze zaczęli dominować na boisku i stwarzali sobie okazje do strzelenia bramek. Kolejne dwie bramki dla naszej drużyny strzelili Eryk Domagalski i Paweł Rybak. spotkanie zakończyło się zwycięstwem Tura 4-1.
 

Bramki
Domagalski x2
Rybak x 2

Podsumował
Brzostowski Dariusz
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja