Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Brudzew: Dlaczego wójt Krasowski zgolił brodę?

Wójt Cezary Krasowski od poniedziałku zmienił image. W urzędzie pojawił się bez brody. Co jest przyczyną takiej zmiany wizerunku, skoro zarost przeżywa istny renesans?To spełnienie złożonej przez wójta obietnicy. 

- Złożyłem obietnicę, że jeśli Polska reprezentacja dostanie się na Mistrzostwa Świata zgolę brodę - poinformował wójt podczas obrad nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Brudzew.

Co zresztą uczynił.

Przypomnijmy, że Polska reprezentacja pokonała na Stadionie Narodowym w Warszawie Czarnogórę i wynikiem 4:2, awansując z pierwszego miejsca na Mistrzostwa Świata w Rosji. Bramki dla polskiego zespołu zdobyli: Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki, Robert Lewandowski oraz samobójczą Filip Stojkovic.

W historii polskiego sportu będą to ósme Mistrzostwa Świata dla piłkarskiej reprezentacji!

Teraz proponujemy wójtowi oraz wszystkim brudzewskim radnym ponownie zapuścić zarosty i złożyć kolejną obietnicę ogolenia - jak Polska zdobędzie tytuł mistrza.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja