Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Tur 1921 Turek wygrywa ze Spartą Konin

W niedzielę 8 października drużyna juniorów młodszych Tura 1921 Turek rozegrała kolejny mecz grupy mistrzowskiej. Do Turku przyjechał lider z Konina, który do tej pory zdobył komplet punktów. Drużyna gospodarzy od początku zaatakowała faworyzowany zespół Sparty. 

Efektem było szybkie objęcie prowadzenia. Adam Kąciak ze środka boiska podał na skrzydło do Mikołaja Modrzejewskiego, ten zszedł z piłką do środka i zagrał prostopadle do Jakuba Lempacha, który w sytuacji sam na sam dopełnił formalności. Drużyna z Konina próbowała szybko odrobić straty przejmując inicjatywę na boisku. Przewaga nie przełożyła się na klarowne sytuacje. Pod bramką Patryka Chojnackiego groźnie było jedynie po stałych fragmentach gry i strzałach z dystansu. Zespół gospodarzy był zdecydowanie konkretniejszy, nie dał się zepchnąć do rozpaczliwej obrony często zawiązując ciekawe akcje na połowie przeciwnika. Jedna z nich pod koniec pierwszej połowy przyniosła drugą bramkę. Kolejny raz Adam Kąciak zagrał na skrzydło do Mikołaja Modrzejewskiego, który po przyjęciu piłki zdecydował się na skuteczny strzał po długim słupku.


Druga połowa bardzo podobna do pierwszej. Przewagę w posiadaniu piłki mieli goście, jednak znacznie groźniejsi byli gospodarze, którzy po godzinie gry zdobyli trzecią bramkę. Bardzo dobrym prostopadłym podaniem do Jakuba Lempacha popisał się Bartosz Stasiak. Strzał Jakuba wybronił bramkarz, a w zamieszaniu na polu karnym najlepiej odnalazł się Adam Kaciak, który po minięciu obrońcy uderzył nie do obrony. Gości stać było jedynie na  przypadkową bramkę w samej końcówce meczu. Wygrana z liderem cieszy, tym bardziej, że jest to zespół rocznikowo starszy, dużo silniejszy fizycznie.
Patryk Chojnacki, Sebastian Olek, Szymon Walczak, Bartosz Stasiak, Patryk Jaśkiewicz, Gabriel Bazner, Miłosz Łukasik, Bartosz Frątczak, Mikołaj Modrzejewski (70 Kacper Krzyżostaniak), Adam Kąciak, Jakub Lempach.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja