Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Święto Niepodległości spędź na sportowo! Zapraszamy na Biegi Niepodległości!

Już po raz 28. miłośnicy biegania i aktywnego spędzania wolnego czasu będą mogli uczestniczyć w turkowskim Biegu Niepodległości. Bieg jest zaliczany do GRAND PRIX Wielkopolski Wschodniej, a w ramach Biegu głównego zostaną rozegrane Mistrzostwa Policjantów o Puchar Komendanta KPP w Turku oraz odbędzie II Marsz Nordic Walking. Wszystko to w sobotę, 11 listopada w Święto Niepodległości.

Impreza ma na celu wspólne bieganie, propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia, upamiętnienie rocznicy  odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz promocję Miasta Turek i powiatu tureckiego. Organizatorami imprezy są: Burmistrz Miasta Turku, Starostwo Powiatowe w Turku, Wójt Gminy Turek,  LKS „Maraton” Turek, Klub Biegacza „Maraton” Turek, UKS „Maratończyk” Turek, OSiR Turek, LZS „Baszta” Wyszyna,  I Liceum Ogólnokształcące w Turku, Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku, TKKF „Tęcza” Turek.

Każdego uczestnika biegu obowiązuje wpisowe opłacone przelewem na konto, do dnia:  05.11.2017-  35 zł,  11.11.2017-  60 zł – w biurze zawodów.
Decyduje data wpływu na konto Organizatora

U W A G A:

LKS Maraton Turek ul. Sportowa 9A, 62-700 Turek.
Numer rachunku bankowego: 65 1020 2762 0000 1002 0034 0075
Bank PKO BP / Oddział 1 Turek
W tytule imię i nazwisko zawodnika, miejscowość z dopiskiem opłata za bieg.

Dla najlepszych zawodników puchary oraz nagrody pieniężne. Dodatkowo każdy zawodnik będzie brał udział w loterii fantowej po zakończeniu zawodów. Obecność przy odbiorze rozlosowanych nagród obowiązkowa.

Ponadto każdy zawodnik otrzymuje medal, numer startowy, zwrotny chip pomiarowy, pamiątkową czapeczkę, wodę na trasie oraz posiłek regeneracyjny, po ukończeniu biegu.

W ramach imprezy po raz drugi zorganizowany zostanie marsz Nordic Walking.  Start  marszu o godz. 12:35  Trasa to dystans o długości 5 km po urokliwych ulicach miasta Turek.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerami telefonu: dyrektor biegu:

Jarosław Glinkowski 660-513-317  oraz sprawy finansowe: Albin Zańko  606-352-906.

Zapraszamy!

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja