Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Podziękowania dla Rady Powiatowej WIR w Turku

Uczestnicy Wieczerzy Wigilijnej Środowisk Wiejskich, która odbyła się w sobotę, 9 grudnia w hali Zespołu Szkół Technicznych w Turku dziękują za profesjonalne przygotowanie imprezy oraz wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę.

Do Turku zjechało ponad 1100 gości z całego województwa, aby w bożonarodzeniowym klimacie podsumować rok oraz złożyć sobie życzenia.

Organizatorami spotkania byli: Piotr Walkowski- prezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej, Krzysztof Grabowski- wicemarszałek województwa wielkopolskiego, Mariusz Seńko- starosta turecki, Marek Pańczyk- przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Turku, Jolanta Nawrocka- przewodnicząca Komisji WIR ds. Kobiet i Rodziny w Środowisku Wiejskim oraz Marek Trzcieliński- prezes Związku Producentów Ryb.

Jednakże za oprawę imprezy i jej sprawny przebieg odpowiadali gospodarze, a więc Rada Powiatowa Wir w Turku z kierownikiem biura Przemysławem Tomczakiem oraz przewodniczącym Rady Powiatowej WIR Markiem Pańczykiem. To im należą się słowa uznania oraz szczególne podziękowania.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.