Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wieczorek muzyczno – poetycki w Klubie „Otwarty świat”

Stowarzyszenie „Tu i Teraz” realizujące w ramach środków przyznanych przez Burmistrza Miasta Turku zajęcia dla osób niepełnosprawnych pod nazwą Klub „Otwarty świat” w dniu 15 grudnia zorganizowało dla uczestników Klubu wieczorek muzyczno- poetycki.

W programie wieczorku znalazły się  wykonywane na żywo, przy akompaniamencie gitar i harmonijki ustnej utwory poezji śpiewanej.

Poetycko- refleksyjną atmosferę tworzył wystrój sali w ŚDS Turek na ul. Matejki gdzie odbywał się wieczorek, a którą tworzyły zapalone świece, nastrojowe prezentacje multimedialne oraz specjalnie przygotowany wystrój sali.

Dla osób niepełnosprawnych licznie uczestniczących w spotkaniu przygotowano też atrakcyjny poczęstunek.

Klimat wieczorku, pełen uroku i zadumy sprawił, że uczestnicy chętnie wspólnie śpiewali wykonywane utwory, współuczestnicząc aktywnie  w tym wydarzeniu. Wieczorek zakończyły uroczyste podziękowania dla wykonawców, organizatorów i uczestników spotkania.

Osoby niepełnosprawne swoimi oklaskami i aplauzem pokazały, że istnieje ogromna potrzeba organizacji takich inicjatyw, a pytania o kolejne tego typu spotkania, licznie formułowane po zakończeniu wieczoru potwierdzają te oczekiwania.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.