Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Kolacja Wigilijna w Środowiskowym Domu Samopomocy w Turku

14 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Turku na ul. Matejki 1 odbyła się uroczysta Kolacja Wigilijna, w której udział wzięli uczestnicy Domu, pracownicy oraz zaproszeni goście.

Uroczystość uświetnili swą obecnością: Pan Jerzy Kurzawa- Zastępca Burmistrza Miasta Turku,  Pani Edyta Michalak- Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Turku, Pani Małgorzata Modrzejewska pełniąca obowiązki Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku i Przewodnicząca Stowarzyszenia „ Tu i Teraz”, oraz Pani Irena Kacprzak reprezentująca Centrum Zdrowia Psychicznego w Turku.

Zaproszeni goście obdarowali uczestników upominkami świątecznymi i w ciepłych słowach złożyli uczestnikom Kolacji życzenia bożonarodzeniowe.

W trakcie Kolacji Wigilijnej uczestnicy, pracownicy i zaproszeni goście spożyli tradycyjne, wigilijne potrawy przygotowane przez uczestników Domu, po czym nastąpiło wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie muzycznym.

Świąteczna, wigilijna atmosfera towarzyszyła uczestnikom przez cały czas trwania  spotkania.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.