Pilne
Zagłosuj w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Pomóż Marcelowi zdobyć tytuł Sportowca Roku Junior

Zostało kilka dni, by zagłosować na Marcela Rosiaka, który bierze udział w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego “Mistrzowie Sportu 2017” w kategorii Sportowiec Roku Junior. Aby pomóc Marcelowi odnieść sukces wystarczy wysłać sms.

Marcel Rosiak to turkowianin, który bierze udział w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego “Mistrzowie Sportu 2017” w kategorii Sportowiec Roku Junior. Sportowiec ma na swoim koncie masę sukcesów, a wśród nich miejsce na podium podczas Mistrzostw Polski Juniorów do lat 18 Karate Kyokushin oraz tytuł Mistrza Polski w Kumite oraz Kata.

Aby pomóc Marcelowi zwyciężyć w plebiscycie wystarczy wysłać SMS o treści SRJ.132 pod numer 72355.

Głosować można do 5 stycznia 2018 do godz. 22.00.

Jeśli uda się zwyciężyć sportowiec awansuje do wojewódzkiego finału i zachowa przy tym wszystkie zdobyte głosy.