Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Nowy wóz ratowniczo- gaśniczy oraz ponton poświęcone

Nowy wóz ratowniczo- gaśniczy nazwany przez druhów z Dobrej „Andrzej” oraz ponton nabyty od Państwowej Straży Pożarnej z Turku poświęcone został dzisiaj tj. 7 stycznia przed budynkiem strażnicy OSP w Dobrej.  

Druhny i druhowie z Dobrej będą teraz mogli pomagać poszkodowanym przy pomocy nowego samochodu, którego odbiór nastąpił 6 stycznia o czym pisaliśmy wcześniej:
http://www.iturek.net/5685/dobra-strazacy-z-nowym-samochodem-ratowniczo-...

- Wydarzenie dużej wagi. Dostaliśmy samochód średni marki MAN TGM 18.340. Jest to samochód do ratownictwa technicznego, chemicznego i wodnego. W 100 procentach jest to samochód kredytowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu- informuje Naczelnik OSP Dobra Mieczysław Frątczak.

Jak powiedział naczelnik stare, wysłużone auto będzie przekazane dla OSP w Strachocicach.

Auto zakupione zostało z prawie całkowitym wyposażeniem. Na uwagę zasługuje pompa, która jest w pełni elektroniczna.

Wydarzenie wielkie dla strażaków bowiem oprócz poświęcenia średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego marki MAN TGM 18.340, poświęcono również ponton, który przekazała Państwowa Straż Pożarna w Turku.

W świeżo wyremontowanym budynku OSP w Dobrej przedstawiciele straży pożarnej, samorządów i instytucji wysłuchali okolicznościowych przemówień. Goście podziękowali za współpracę i wszelkie działania na rzecz społeczności lokalnej oraz jeszcze raz złożyli sobie życzenia noworoczne.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.