Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Joanna Misiak- Kędziora nowym wiceburmistrzem do spraw gospodarczych

Rodowita turkowianka Joanna Misiak- Kędziora pełni od dzisiaj (10 stycznia) funkcję zastępcy burmistrza miasta Turku do spraw gospodarczych. Wiadomość tę ogłoszono podczas konferencji prasowej. Burmistrz Romuald Antosik na początku spotkania podsumował również dotychczasowe działania i przedstawił plany na najbliższy czas.

Stanowisko, które poprzednio pełnił Tadeusz Czerwiński od dzisiaj piastować będzie Joanna Misiak- Kędziora. Jak powiedział podczas konferencji burmistrz Romuald Antosik pod uwagę brano trzy osoby, jednak ostatecznie postanowiono postawić na najbardziej kompetentną osobę. Pani Joanna to absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym ukończyła ekonomię o specjalności „Inwestycje i nieruchomości. Ukończyła również studia podyplomowe „Rynek nieruchomości- wycena” na Uniwersytecie Łódzkim oraz „Zarządzanie Gospodarką Odpadami” na Politechnice Łódzkiej. Ponadto ukończyła liczne kursy, m.in. w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa. Jest biegłym sądowym z zakresu rynku nieruchomości- zarządzania nieruchomościami, głównie dla Sądu Okręgowego w Kaliszu w Poznaniu. Należy  nadmienić, że po raz pierwszy z historii miasta stanowisko to objęła kobieta.

Od 1 czerwca 2015 roku Joanna Misiak- Kędziora była kierownikiem Wydziału Inżynierii Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Turku. W latach 2006- 2015 pracowała w PGKiM Sp.z o.o. w Turku, na stanowiskach specjalisty, a następnie kierownika Wydziału Gospodarki Mieszkaniowej oraz dyrektora ds.technicznych.


Podczas zwołanej konferencji burmistrz Romuald Antosik nie tylko przedstawił nowego wiceburmistrza, ale również opowiedział o podjętych dotychczas planach, które realizowane będą w roku obecnym.


 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.