Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Turkowianin finalistą Mister Warszawy 2018. Zagłosuj na Igora Sikorskiego

Igor Sikorski to turkowianin, który spełnia swoje marzenia. Realizuje się w sferze zawodowej, ale również pielęgnuje swoje pasje. Dzięki konsekwencji, ciężkiej pracy oraz wytrwałości udało mu się dostać do finału Mister Warszawy 2018.

Igor Sikorski ma 22 lata i pochodzi z Turku. Sport to największa jego pasja i to właśnie z nią związał swoje życie zawodowe.

-Od najmłodszych lat fascynowała mnie piłka nożna. Z dumą reprezentowałem herb naszego miasta w klubie "Tur Turek", próbowałem też swoich sił w innych dziedzinach sportu między innymi w siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej czy sztukach walki. Zamiłowaniem do siłowni zaraził mnie kolega i tak rozpocząłem treningi, najpierw na „siłowni” w piwnicy bloku, później przenosząc się do bardziej profesjonalnych miejsc. Trening siłowy zaczął mnie fascynować, a gdy z upływem czasu zacząłem zauważać jak moje ciało się zmienia i to, że moja praca nie idzie na marne pochłonęło mnie to w całości. Myślę, że w odpowiednim momencie mojego życia. Ukończyłem kurs Trenera Personalnego w Akademii Kulturystki i Trójboju Siłowego w Warszawie, a teraz jestem na etapie dalszego szkolenia i rozwijania siebie w tym kierunku- pisze turkowianin na swoim fanpage’u.

Igor kocha sport i właśnie nim „zaraża” ludzi. Na tym jednak nie poprzestaje. Niedawno swoich sił spróbował w konkursie, w którym już teraz odniósł sukces, gdyż dostał się do finału Mister Polski 2018.
Już niebawem, 2 marca w Warszawie będzie miała miejsce walka o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny. O zwycięstwo rywalizuje 18 uczestników, a wśród nich jest Igor Sikorski.

Finalistów wybrała komisja w składzie Magdalena Bieńkowska (Miss Polski 2015), Lilly Marchel (finalistka Miss Warszawy 2016), Jakub Kucner (Mister Polski 2017) Artur Aleksanian (fotograf) i Norbert Dąbek (ekspert kulinarny).

Igor Sikorski może zostać zwycięzcą. Wystarczy oddać głos. Zapraszamy:

http://plejada.pl/newsy/mister-warszawy-2018-finalisci-bez-koszulki-wsro...


Źródło: Igor Sikorski- FB/ www.plejada.pl
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja