Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Bardzo pomocne manekiny częściowe

Manekiny służą przede wszystkim do wystawy odzieży. Są one tworzone na podstawie sylwetki człowieka. Na tej samej zasadzie tworzone są jedynie części manekinów, nazywane ekspozytorami.

Ręce manekina
Jeśli można mieć całego manekina, to do czego potrzebne są same ręce? Otóż, same dłonie przeważnie służą do prezentacji biżuterii. Jeśli byśmy wyeksponowali ją na dłoniach całego manekina, stałyby się one niezauważalne. Dzięki ekspozytorom dłoni potencjalni klienci skupią swoją uwagę tylko na prezentowanej biżuterii. Będzie ona widoczna dla każdego, przez co łatwo będzie można ją obejrzeć z bliska. Ekspozytory dłoni mogą również posłużyć jako wystawa na małe torebki. Układamy wówczas dłoń na prosto, a na niej stawiamy torebkę. Zazwyczaj stosuje się taką metodę prezentacji, jeśli są to małe torebki, jednakże chcemy podkreślić ich wyjątkowość. W ten sposób pokażemy ich atuty i sprawimy, że każdy łatwo je zauważy.

Głowa manekina
W asortymencie firm produkujących manekiny jest wiele różnych rodzajów samych głów manekina. Sklepy stacjonarne zakupują je w celu wyeksponowania odzieży lub akcesoriów. Przykładem odzieży mogą być różnego rodzaju chusty, szaliki, czapki, czy inne nakrycia głowy. Tak jak w przypadku poprzedniego ekspozytora, jego zastosowanie ma na celu  uwidocznienie prezentowanych rzeczy. Powinny być one łatwo zauważalne przez klientów, którzy wejdą do sklepu. Przykładem akcesoriów mogą być okulary, krótkie naszyjniki, kolczyki, czy bardzo modne w ostatnim czasie – chokery. Są to stosunkowo małe rzeczy, więc za pomocą samej głowy manekina, stworzymy im idealne miejsce do jeszcze lepszej prezentacji. Aby całość dobrze wyglądała, często stosowane są peruki, które ‘’ożywią’’ manekina i razem z prezentowanymi rzeczami stworzą idealny komplet.

Zerknij na manekiny wystawowe – https://my-mannequins.pl/ . Znajdziesz coś dla siebie.

Nogi manekina
Trzecim, najbardziej popularnym ekspozytorem są nogi manekina. Służą one przede wszystkim do prezentacji spodni lub spódnic, jednakże są też doskonałą wystawą rajstop, pończoch, zakolanówek, podkolanówek, czy innej tego typu bielizny. Tak jak każdy ekspozytor, służą do lepszego zaprezentowania, rzeczy, które się na nim znajdują. Oprócz tego, w przypadku nóg można zauważyć, że zawsze są one starannie wykonane. Niemalże każdy ekspozytor w postaci nóg jest dobrze zbudowany i imituje bardzo zgrabne nogi. Zawsze są one ustawione w pozycji, która idealnie pasuje do odzieży, która się na nim znajduje. Tak jak w przypadku całego manekina, jego postawa musi dobrze współgrać z  prezentowaną kolekcją odzieżową. 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.