Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Firma ALEXAS TRUCK SERVICE Sp. z o.o. najlepszym w Polsce partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska w 2017 roku

Pracowita i wykwalifikowana załoga jest głównym gwarantem sukcesu. Tak też było w przypadku firmy ALEXAS TRUCK SERVICE, której Prezes Marcin Wypchło odebrał w imieniu całego zespołu jedną z najbardziej prestiżowych nagród. 

Firma ALEXAS TRUCK SERVICE została najlepszym partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska 2017 roku. W Hotelu Warszawianka w Serocku podczas gali zorganizowanej przez koncern MAN Prezes firmy Marcin Wypchło odebrał zasłużoną nagrodę. -Wydawało nam się, że odniesienie takiego sukcesu jest rzeczą niemożliwą. Jedną z niewielu osób, która poważnie traktowała nasze starania był Kierownik Serwisu MAN Mirosław Stolarek mój przyjaciel i współpracownik. To dzięki niemu i załodze z jaką współpracujemy mogliśmy odebrać statuetkę. Duży nacisk kładziemy na kapitał ludzki, który nie jest widoczny w bilansie spółki, a jest największą wartością w firmie - mówił Prezes Spółki.

Warto nadmienić, że nagrody MAN Truck & Bus Polska przyznawane są  dla partnerów serwisowych, których w całym kraju jest ich 28. Wcześniej przyznawano je w poszczególnych kategoriach, w roku 2017 zrezygnowano z tej klasyfikacji i wyróżniono  jedynie jeden najlepszy serwis MAN w Polsce.

Podczas oceny pod uwagę wzięto między innymi sprzedaż części, jakość usług, obsługę klienta, standardy czy wykonanie planów sprzedażowych.

-Sukces daje wielką satysfakcję. Miło być docenionym, bo to daje pewność że nasi pracownicy to najlepszy zespół, a nasi mechanicy mogą czuć się mistrzami Polski w swojej dziedzinie - mówi Marcin Wypchło.

Nasz serwis MAN zaczął funkcjonować w październiku 2015 roku w miejscowości Laski w gminie Przykona. Budowa i uruchomienie naszego Serwisu MAN, było dla nas dużym osiągnięciem, szczególnie że jest to jedyny autoryzowany serwis w historii naszego powiatu.  Otrzymana nagroda jako najlepszy Serwis MAN w skali całego kraju w tak krótkim czasie jego funkcjonowania, to wspaniały sukces tego formatu.

W planach jest wiele przedsięwzięć.  Jesteśmy gotowi na dalszy rozwój firmy.  Jednak na obecną chwilę jest jeszcze za wcześnie, by o nich pisać, a na ten moment  gwarantujemy, że ALEXAS  TRUCK SERVICE  będzie dbał o zachowanie jak najwyższych standardów obsługi Klientów.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja