Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat dla zadłużonych lokatorów

Szanowni Państwo
Informuję, że w I połowie 2018r. oddane zostaną do użytku trzy budynki socjalne na osiedlu przy ul. Zdrojki Lewe. Naszym głównym celem przy przekwaterowaniach będzie realizacja wyroków eksmisyjnych, w których sąd przyznał dłużnikom prawo do lokalu socjalnego.
 

W związku z tym proszę osoby zagrożone eksmisją o podjęcie działań mających na celu spłatę zadłużenia wobec Gminy Miejskiej Turek. Przypominam o możliwości spłaty zaległości w ratach oraz o możliwości odpracowania zadłużenia. Pragnę zaznaczyć, że po wskazaniu lokalu socjalnego deklaracja o skorzystaniu z takiej możliwości nie wstrzyma procesu eksmisji.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Mienia Komunalnego Urzędu Miejskiego w Turku, ul. Szkolna 4, I piętro, pokój nr 15, nr tel. 63 289 61 32 (31).

Romuald Antosik
Burmistrz Miasta Turek
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.