Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Kolejne kursy zawodowe zakończone. Operatorzy wózków i sprzedawcy z certyfikatami

Młode i ambitne osoby otrzymały dzisiaj, tj. 12 stycznia certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach, które z całą pewnością pomogą w przyszłości spełnić się zawodowo. Kursantom podziękowano w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Turku. 

W podsumowaniu uczestniczyli koordynator projektu „OHP- jako realizator rynku pracy”- Karol Mac, oraz wicestarosta powiatu tureckiego Dariusz Kałużny.

To już kolejne kursy zawodowe, które ma okazję zdobywać niepracująca młodzież z powiatu tureckiego. Zdobyte umiejętności podnoszą kwalifikacje młodych osób, dając im szanse na znalezienie zatrudnienia.

Tym razem młodzi ludzie mieli okazję uczestniczyć w kursach „Operator wózka jezdniowego z wymianą butli gazowej” oraz „Kasjer- sprzedawca”. Na tym jednak nie koniec, ponieważ już zaplanowano kolejne kursy.

- Zaplanowane są już kolejne kursy i szkolenia. Są to między innymi operator koparko- ładowarki, operator usług widłowych, kasjer- sprzedawca i kosmetyczka. Jest właśnie takie zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy w związku z czym opieramy się na tym, gdzie młode osoby mogłyby znaleźć swoje miejsce- mówił Karol Mac.

Podczas wręczania dokumentów uczestnicy otrzymali gratulacje oraz powodzenia na lokalnym rynku pracy.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.